Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuze, vaše dotazy připomínky k letovisku Parga.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Peťula - Teplota vody

11. 3. 2009 0:20

Do Pargy jezdím už pět let.Voda je v 80% teplá...Pouze pokud je menší podmořské zemětřesení nebo jiné klimatické vlivy, tak se moře promíchá s prameny které stékají z hor.Trvá zhruba 2 dny než se može opět ohřeje.

Standa - Teplota vody

9. 3. 2009 20:46

Ahoj,
chtěl bych se zeptat na teplotu moře v Parze. Minulý rok jsem byl v Arillasu na Korfu a tam bylo moře v hlavní sezóně docela dost studené. Do Pargy se chystám letos a podle referencí a fotek je to opravdu kouzelné místo. Rád bych tedy znal Váš názor, abych věděl do čeho jdu. :-)

Petra - Počasí

14. 1. 2009 13:30

Můžu se zeptat na něčí zkušenosti s počasím v Parze?

Jana - Nádhera

28. 12. 2008 12:07

Nejúžasnější místo na světe! Můžete si vybrat pláž, buď písečnou nebo oblázkovou. Pokuď vám ani toto nestačí není nic jednoduššího, než se nechat zavést na jednu ze mnoho pláží na které se dá dostat pouze lodí. Noční život si tam užijete dositosti, Každý den jsme byli v jiném tanečním klubě. Příroda je tam nenapodopitelná, nádherná a večer když byl osvětlen celý hrad který je na skále...No prostě romantika. Doporučuji všem ! Od odpočinku přes bohatý noční život!

Dejna - Parga-Ráj !!!

13. 12. 2008 22:24

Parga byla,je a bude ta nej nej!!!Měla jsem tu možnost zavítat na Pargu,bylo tam fantasticky a kdybych měla přispět fotkami?? Mám jich asi dvě stě a nejde vybrat ty nej protože každý snímek má své kouzlo!!!! Kdo máte příležitost tam letět tak neváhejte stojí to za to !!!:-) :-)

Terezka Buřičová & Péťa Sedláčků - fotografie z Pargy

7. 12. 2008 11:09

ahoj,
neodolali jsme a rozhodli jsme se přidat historicky první příspěvek na těchto stránkách.
Fotografie z Pargy jsou moc hezké, tento rok se tam chystáme, tímto jste nám velmi pomohl(a) v rozhodování.
Děkujeme